Rozkład jazdy

myBus online

mybus-phone

Aplikacja myBus online została przygotowana z myślą o użytkownikach transportu miejskiego, zarówno dla tych, którzy podróżują codziennie jak i dla okazjonalnych pasażerów.

mybus-logo

Oprócz tradycyjnego rozkładu jazdy (tzw. tabliczki przystankowej), aplikacja potrafi wyświetlać najbliższe odjazdy w formie tablicy elektronicznej z najbliższymi odjazdami (na podstawie danych uzyskanych ze śledzenia pojazdów przez system GPS). Dzięki temu uzyskujemy znacznie dokładniejszą godzinę pojawienia się pojazdu na przystanku, uwzględniającą nieprzewidziane opóźnienia, czy przyspieszenia kursów.

Aplikacja myBus online dzięki rozbudowanemu wyszukiwaniu przystanków, z listy wszystkich, najbliższych, ulubionych, z tras linii, z QR kodów, czy też z mapy, pozwala w łatwy sposób dotrzeć do odpowiedniego rozkładu jazdy.

Więcej o aplikacji można dowiedzieć się na stronie: http://www.taran.com.pl/mybusonline/.

Aplikacja myBus online jest dostępna do pobrania w AppStore, Google Play i Windows Phone Store:

 

Strona mobilna

Internetowy rozkład jazdy dostępny pod adresem http://rozklad.mzk.pulawy.pl/ został dostosowany do wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

rozklad-phone

Wchodząc na w/w adres poprzez przeglądarkę internetową smartfona można skorzystać z podstawowych funkcji rozkładu jazdy, tj.: przeglądu dostępnych przystanków oraz rozkładu linii, dostępu do rozkładu odjazdów na wybranym przystanku oraz wyświetlanie najbliższych odjazdów tak jak na rzeczywistej tablicy elektronicznej.

 

Bilet w komórce

SkyCash

skycash-phone

Płać za bilety komunikacji miejskiej przez aplikację SkyCash. To szybki i wygodny sposób kupowania biletów komunikacji miejskiej – wszędzie, 24 godziny na dobę. Bez pośpiechu, kolejek, odliczania drobnych czy konieczności szukania otwartego kiosku.

skycash-logo

Korzystanie ze SkyCash jest bezpłatne, a nabywane za jego pomocą bilety nie różnią się cenowo od kupowanych w kiosku. System pozwala też skasować nawet kilkadziesiąt biletów w ramach jednej transakcji, dzięki czemu jest doskonałym rozwiązaniem dla szkół, zorganizowanych wycieczek czy rodzin. Z wygody i niezależności, jakie daje możliwość kupowania biletów komórką, można już korzystać w wielu miastach na terenie całej Polski, w tym w Puławach.

Aplikacja umożliwia także m.in. zakup biletów kolejowych, biletów do kina czy korzystanie ze stref płatnego parkowania.

Więcej o aplikacji można dowiedzieć się na stronie: http://skycash.com/.

Aplikacja SkyCash jest dostępna do pobrania w AppStore, Google Play i Windows Phone Store: